Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Count
sl: Število

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Hide
sl: Skrij
