Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Add term
sv: Lägg till term

en: Count
sv: Antal

en: Edit term
sv: Redigera term

en: Hide
sv: Dölj
