Searchcloud Block (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Add term
ta: சொல்லை இணை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Edit term
ta: வகையை மாற்று

en: Hide
ta: மறை
