Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Edit term
am: መጠሪያ አርትእ
