Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Count
ast: Cuenta

en: Edit term
ast: Editar términu
