Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Add term
bg: Добави термин

en: Count
bg: Брой

en: Edit term
bg: Редактирай термин

en: Hide
bg: Скрий
