Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Add term
da: Tilføj ord

en: Count
da: Antal

en: Edit term
da: Redigér ord

en: Hide
da: Skjul
