Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Count
kk: Саны

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту
