Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Term
lv: Termins

en: Count
lv: Skaits

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Hide
lv: Apslēpt
