Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
