Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Add term
uk: Додати термін

en: Term
uk: Термін

en: Count
uk: Лічильник

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Hide
uk: Приховати
