Searchcloud Block (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Add term
vi: Thêm từ liệu

en: Count
vi: Số lượng

en: Edit term
vi: Chỉnh sửa từ liệu

en: Hide
vi: Ẩn
