Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Term
ca: Terme

en: Count
ca: Quantitat

en: Edit term
ca: Edita terme

en: Hide
ca: Oculta
