Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Add term
fa: افزودن واژه

en: Term
fa: واژه

en: Count
fa: شمارش

en: Edit term
fa: ویرایش واژه

en: Hide
fa: پنهان کن
