Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Term
gl: Termo

en: Count
gl: Contar

en: Edit term
gl: Editar termo

en: Hide
gl: Agochar
