Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: Count
ku: ژمارە

en: Hide
ku: بشارەوە
