Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: Term
oc: Tèrme

en: Count
oc: Descompte

en: Edit term
oc: Modificar lo tèrme

en: Hide
oc: Amagar
