Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: Term
pl: Termin

en: Count
pl: Liczba

en: Edit term
pl: Edycja terminu

en: Hide
pl: Ukryj
