Searchcloud Block (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Add term
tr: Terim ekle

en: Term
tr: Terim

en: Count
tr: Sayaç

en: Edit term
tr: Terim düzenle

en: Hide
tr: Gizle
