Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Add term
af: Voeg term by

en: Edit term
af: Wysig term
