Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Edit term
bs: Izmjeni termin

en: Hide
bs: Sakrij
