Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Term
cs: Termín

en: Count
cs: Počet

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Random
cs: Náhodný

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Hide
cs: Skrýt
