Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: Count
eo: Kalkulo

en: Edit term
eo: Redaktu terminon
