Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Add term
fi: Lisää termi

en: Term
fi: Termi

en: Count
fi: Laskuri

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Random
fi: Satunnainen

en: Edit term
fi: Muokkaa termiä

en: Hide
fi: Piilossa

en: Searchcloud block
fi: Hakupilvilohko

en: Configure the search cloud block.
fi: Muokkaa hakupilvilohkoa.
