Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Add term
fr: Ajouter un terme

en: Term
fr: Terme

en: Count
fr: Décompte

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Random
fr: Au hasard

en: Edit term
fr: Modifier le terme

en: Hide
fr: Masquer
