Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Term
he: סיווג

en: Count
he: כמות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Random
he: אקראי

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Hide
he: הסתרה
