Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Add term
id: Tambah istilah

en: Term
id: Istilah

en: Count
id: Jumlah

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Random
id: Acak

en: Edit term
id: Edit istilah

en: Hide
id: Sembunyikan
