Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði

en: Term
is: Hugtak

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Hide
is: Fela
