Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
