Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Random
mr: अननुक्रमाने
