Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
