Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: Count
nl: Aantal

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Random
nl: Willekeurig

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Hide
nl: Verbergen
