Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Save
pt: Guardar

en: Path
pt: Caminho

en: Add term
pt: Adicionar termo

en: Term
pt: Termo

en: Count
pt: Contagem

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Random
pt: Aleatório

en: Edit term
pt: Editar termo

en: Hide
pt: Esconder
