Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Term
sk: Termín

en: Count
sk: Počet

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Random
sk: Náhodný

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Hide
sk: Skryť
