Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Add term
sq: Shto një term

en: Count
sq: Numri

en: Edit term
sq: Ndrysho termin
