Searchcloud Block (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Count
th: จำนวน

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Random
th: สุ่ม

en: Hide
th: ซ่อน
