Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: Term
be: Тэрмін

en: Count
be: Колькасць

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Random
be: Выпадкова

en: Edit term
be: Рэдагаваць тэрмін

en: Hide
be: Схаваць
