Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Count
bo: གྲངས

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Edit term
bo: ཐ་སྙད་རྩོམ་སྒྲིག

en: Hide
bo: སྦས་པ
