Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་
