Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Term
el: Όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Random
el: Τυχαία

en: Edit term
el: Τροποποίηση όρου

en: Hide
el: Απόκρυψη
