Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Add term
et: Lisa termin

en: Term
et: Termin

en: Count
et: Arv

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Random
et: Juhuslik

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Hide
et: Peida
