Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: Term
eu: Termino

en: Count
eu: Zenbatu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Edit term
eu: Terminoa editatu

en: Hide
eu: Ezkutatu
