Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા
