Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: Term
hr: Pojam

en: Count
hr: Broj

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Random
hr: Nasumično

en: Edit term
hr: Uredi pojam

en: Hide
hr: Sakrij
