Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: Term
hu: Kifejezés

en: Count
hu: Mennyiség

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Edit term
hu: Kifejezés szerkesztése

en: Hide
hu: Elrejtés
