Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Count
hy: քանակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Hide
hy: Թաքցնել
