Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Add term
ja: タームを追加

en: Term
ja: ターム

en: Count
ja: カウント

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Random
ja: ランダム

en: Edit term
ja: タームの編集

en: Hide
ja: 非表示
