Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Path
ka: გზა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Edit term
ka: ტერმინის შესწორება

en: Hide
ka: დამალვა
