Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Random
nn: Vilkårleg
