Searchcloud Block (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Path
ps: يونلور

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: Count
ps: شمیر

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Hide
ps: پټول
